Oslavy pro malé i velké

Stále je co oslavovat. Narozeniny, svátky, výročí, pěkné vysvědčení, sportovní úspěchy....proč organizovat oslavu doma, když my se vám můžeme o vše postarat?

U nás v herničce Lumpík přichystáme oslavu nejen pro vaše ratolesti, ale klidně i pro vás nebo obchodní partnery s dětmi. Děti se zabaví prozkoumáváním herničky a vy si můžete v klidu popovídat s přáteli třeba u sklenky dobrého vína. A jako bonus navíc - můžete relaxovat i když hosté odejdou, uklízet budeme totiž my! :)

Dětské oslavy

V ceně 220,- za dítě je vstup do herničky, slavnostně vyzdobený stůl, balónky, sklenka dětského šampusu, drobné pochutinky na stole.

Rádi vám zajistíme chlebíčky, řízečky, studené mísy (sýrové, salámové, zeleninové, ovocné) a jiné drobnosti. Vše je na osobní domluvě. Budeme se snažit naplnit vaše představy.

Dále je možné domluvit malování na obličej, třpytivé tetování, narozeninovou piňatu, fotografa, program pro děti atd.

_________________________________________________________________________

Pronájem celé dětské herničky

Velice oblíbená možnost pro větší skupinky je pronájem celé herničky pouze pro vás. To znamená, že nikdo jiný kromě vás, vašich hostů a obsluhy v našem dětském koutku nebude. V ceně pronájmu je vstupné pro všechny hosty.

  • Pronájem celé herničky o víkendu  10:00 - 13:30 ...................... 1.500,-
  • Pronájem celé herničky o víkendu 15:00 - 19:00 ....................... 1.990,-
  • Pronájem celé herničky ve všední den 15:00 - 19:00.................. 2.300,- SLEVA 30% v září -  po, út, st, pá -                                         1.600,-
  • Celodenní pronájem celé herničky o víkendu 10:00 - 19:00 ........ 2.900,-

Rádi vám zajistíme zákusky, chlebíčky, řízečky, studené mísy (sýrové, salámové, zeleninové, ovocné) a jiné drobnosti. Vše je na osobní domluvě. Narozeninový dort si můžete klidně upéct (objednat) podle svých představ a donét na oslavu.

Umožňujeme i pronájem s donesením vlastního jídla. Pití i nadále zajišťujeme my. Cena pronájmu se v tomto případě navýší o 400,-.

Dále je možné objednat tématickou výzdobu, malování na obličej, třpytívé tetování, narozeninovou piňatu, fotografa, program pro děti...

Pravidla pro oslavy a pronájem:

  • Oslavu je dobré objednávat nejméně 14 dní předem, přes zimu doporučujeme rezervovat termín cca měsíc předem
  • Při závazné rezervaci herničky  je nutné zaplatit nevratnou zálohu  ve    výši 500,- na baru přímo v herničce nebo  na  náš účet 107-7045070207/0100 (do poznámky napište datum oslavy) . Pokud se tak nestane, bude rezervace zrušena!
  • Dva dny předem je možné oslavu přesunout na jiný termín bez propadnutí zálohy, později pak záloha náleží herničce na pokrytí výdajů s přípravou.
  • Pro informace, rezervace a domluvení detailů volejte Martinu na tel 773898855 (po-pá 10.00 - 18.00)  nebo pište na info@hernickalumpik.cz