Oslavy pro malé i velké

Stále je co oslavovat. Narozeniny, svátky, výročí, pěkné vysvědčení, sportovní úspěchy....proč organizovat oslavu doma, když my se vám můžeme o vše postarat?

U nás v herničce přichystáme oslavu nejen pro vaše ratolesti, ale klidně i pro vás nebo obchodní partnery s dětmi. Děti se zabaví prozkoumáváním herničky a vy si můžete v klidu popovídat s přáteli třeba u sklenky dobrého vína. A jako bonus navíc - můžete relaxovat i když hosté odejdou, uklízet budeme totiž my! :)

Dětské oslavy

V ceně 220,- za dítě je vstup do herničky, slavnostně vyzdobený stůl, balónky, sklenka dětského šampusu, drobné pochutinky na stole.

Rádi vám zajistíme chlebíčky, řízečky, studené mísy (sýrové, salámové, zeleninové, ovocné) a jiné drobnosti. Vše je na osobní domluvě. Budeme se snažit naplnit vaše představy.

Dále je možné domluvit malování na obličej, třpytivé tetování, narozeninovou piňatu, klauna, balónkové tvoření, fotografa, program pro děti atd.

__________________________________________________________________________

Pronájem celé dětské herničky

Chcete mít celou herničku Lumpík jen pro sebe? I to je možné...

  • Pronájem celé herničky o víkendu  10:00 - 13:30 ...................... 1.500,-
  • Pronájem celé herničky o víkendu 15:00 - 19:00 ....................... 1.950,-
  • Pronájem celé herničky ve všední den 15:00 - 19:00.................. 2.300,-
  • Celodenní pronájem celé herničky o víkendu 10:00 - 19:00 ........ 2.900,-

Rádi vám zajistíme zákusky, chlebíčky, řízečky, studené mísy (sýrové, salámové, zeleninové, ovocné) a jiné drobnosti. Vše je na osobní domluvě. Narozeninový dort si můžete klidně upéct (objednat) podle svých představ a donét na oslavu.

Umožňujeme i pronájem s donesením vlastního jídla. Pití i nadále zajišťujeme my. Cena pronájmu se v tomto případě navýší o 400,-.

Dále je možné objednat tématickou výzdobu, malování na obličej, třpytívé tetování, narozeninovou piňatu, klauna, balónkové tvoření, fotografa, program pro děti...

Pravidla pro oslavy a pronájem:

  • Oslavu je dobré objednávat nejméně 14 dní předem
  • Nejdéle 5 dnů před  termínem  je nutné zaplatit nevratnou zálohu  ve      výši 30% z ceny objednávky na baru přímo v herničce nebo  na  náš účet       107-7045070207/0100 (do poznámky napište datum oslavy) . Pokud se tak nestane, bude rezervace zrušena!
  • Dva dny předem je možné oslavu přesunout na jiný termín bez propadnutí zálohy, později pak záloha náleží herničce na pokrytí výdajů s přípravou.
  • Pro informace, rezervace a domluvení detailů volejte Martinu na tel 773898855 (po-pá 10.00 - 18.00)  nebo pište na info@hernickalumpik.cz