Narozeninové oslavy

Stále je co oslavovat. Narozeniny, křtiny, svátky, setkání přátel ...proč organizovat oslavu doma, když my se vám můžeme o vše postarat?

U nás v herničce Lumpík přichystáme oslavu nejen pro vaše ratolesti, ale klidně i pro vás nebo obchodní partnery s dětmi. Děti se zabaví prozkoumáváním herničky a vy si můžete v klidu popovídat s přáteli třeba u sklenky dobrého vína. A jako bonus navíc - můžete relaxovat i když hosté odejdou, uklízet budeme totiž my! :) 

Oslavy jsou určené pro děti od 0-6 let v maximálním počtu dětí 18 + doprovod!

Můžete si vybrat buď "malou oslavu" nebo "celkový pronájem".

_________________________________________________________________________

Malá oslava

Určeno pro menší skupinky dětí (minimálně oslavenec + 2 hosté) ve všední den.

V ceně 220,- za dítě je vstup do herničky, slavnostně vyzdobený stůl, balónky, sklenka dětského šampusu, drobné zobání na stole.

Místo se rezervuje na počet objednaných dětí, hernička je volně přístupná pro veřejnost.

Rádi vám zajistíme chlebíčky, řízečky, studené mísy (sýrové, salámové, zeleninové, ovocné) a jiné drobnosti. Vše je na osobní domluvě. Budeme se snažit naplnit vaše představy.

_________________________________________________________________________

Velké narozeninové oslavy - pronájem celého prostoru

Velice oblíbená možnost pro větší skupinky (kapacita herničky je max 18 dětí + doprovod) je pronájem celé herničky pouze pro vás. To znamená, že nikdo jiný kromě vás, vašich hostů a obsluhy v našem dětském koutku nebude. V ceně pronájmu je vstupné pro všechny hosty.

  • Pronájem celé herničky o víkendu  10:00 - 13:30 ...................... 1.600,-
  • Pronájem celé herničky o víkendu 15:00 - 19:00 ....................... 1.990,-
  • Pronájem celé herničky ve všední den 15:00 - 19:00.................. 2.300,-
  • Celodenní pronájem celé herničky o víkendu 10:00 - 19:00 ........ 2.900,-

Připravili jsme pro vás velice příjemné slevy na pronájem celého Lumpíka ve všední dnyV květnu vám odečteme 40% z ceny pronájmu a v červnu dokonce 50%. Cena pronájmu ve všední dny v květnu je tedy 1380,- a červnu jen 1150,-.

Rádi vám zajistíme zákusky, chlebíčky, řízečky, studené mísy (sýrové, salámové, zeleninové, ovocné) a jiné drobnosti. Vše je na osobní domluvě. Narozeninový dort si můžete klidně upéct (objednat) podle svých představ a donét na oslavu.

Umožňujeme i pronájem s donesením vlastního jídla. Pití i nadále zajišťujeme my. Cena pronájmu se v tomto případě navýší o 400,-.

Dále je možné objednat tématickou výzdobu, malování na obličej, třpytívé tetování, narozeninovou piňatu, fotografa, program pro děti...

Pravidla pro oslavy a pronájem:

  • Oslavu je dobré objednávat nejméně 14 dní předem, přes zimu doporučujeme rezervovat termín s větším předstihem.
  • Při závazné rezervaci herničky  je nutné zaplatit nevratnou zálohu  ve    výši 500,- na baru přímo v herničce nebo  na  náš účet 107-7045070207/0100 (do poznámky napište datum oslavy) . Pokud se tak nestane, bude rezervace zrušena!
  • Dva dny předem je možné oslavu přesunout na jiný termín bez propadnutí zálohy, později pak záloha náleží herničce na pokrytí výdajů s přípravou.
  • Pro informace, rezervace a domluvení detailů volejte Martinu na tel 773898855 (po-pá 10.00 - 18.00)  nebo pište na info@hernickalumpik.cz