Narozeninové oslavy

Stále je co oslavovat. Narozeniny, křtiny, svátky, setkání přátel ...proč organizovat oslavu doma, když my se vám můžeme o vše postarat?

U nás v herničce Lumpík přichystáme oslavu nejen pro vaše ratolesti, ale klidně i pro vás nebo obchodní partnery s dětmi. Děti se zabaví prozkoumáváním herničky a vy si můžete v klidu popovídat s přáteli třeba u sklenky dobrého vína. A jako bonus navíc - můžete relaxovat i když hosté odejdou, uklízet budeme totiž my! :) 

Oslavy jsou určené pro děti od 0-6 let v maximálním počtu dětí 18 + doprovod!

Můžete si vybrat buď Malou oslavu nebo Soukromou oslavu - celkový pronájem. O víkendu máme otevřeno pouze na Soukromé oslavy, Malé oslavy si můžete objednávat na všední dny.

_________________________________________________________________________

Malá oslava

Určeno pro menší skupinky dětí (minimálně oslavenec + 3 hosté) ve všední den.

V ceně 220,- za dítě je vstup do herničky, slavnostně vyzdobený stůl, balónky, sklenka dětského šampusu, drobné zobání na stole.

Místo se rezervuje na počet objednaných dětí, hernička je volně přístupná pro veřejnost.

Rádi vám zajistíme chlebíčky, řízečky, studené mísy (sýrové, salámové, zeleninové, ovocné) a jiné drobnosti. Vše je na osobní domluvě. Budeme se snažit naplnit vaše představy.

_________________________________________________________________________

Soukromé narozeninové oslavy - pronájem celé herničky Lumpík

Velice oblíbenou možností jsou Soukromé oslavy -  pronájem celé herničky Lumpík pouze pro vás. To znamená, že nikdo jiný kromě vás, vašich hostů a obsluhy si v našem dětském koutku hrát nebude. (Ve všední dny zůstává otevřený pouze bar pro prodej nápojů s sebou)  V ceně pronájmu je vstupné pro všechny malé i velké hosty. Kapacita herničky je max 18 dětí + doprovod.

  • Pronájem celé herničky 10:00 - 13:30 (3,5 hodiny -pouze víkendy)... 1.900,-
  • Pronájem celé herničky 15:00 - 19:00 (4 hodiny)............................ 2.500,-
  • Celodenní pronájem celé herničky o víkendu 10:00 - 19:00 ............. 3.600,-

Rádi vám zajistíme chlebíčky, řízečky, studené mísy (sýrové, salámové, zeleninové, ovocné) a jiné drobnosti. Rádi vám pošleme naší nabídku. Narozeninový dort si můžete klidně upéct podle svých představ a donét na oslavu.

Umožňujeme i pronájem s donesením vlastního jídla. Pití i nadále zajišťujeme my. Cena pronájmu se v tomto případě navýší o 400,-. Nádobí, příbory, ubrousky...vše vám je k dispozici, nicnemusíte nosit.

Dále je možné objednat výzdobu, malování na obličej, třpytívé tetování, narozeninovou piňatu, fotografa, program pro děti...

Pravidla pro oslavy:

  • Oslavu je dobré objednávat cca měsíc předem, přes zimu doporučujeme rezervovat termín s větším předstihem.
  • Při závazné rezervaci herničky  je nutné zaplatit nevratnou zálohu  ve    výši 1000,- na baru přímo v herničce nebo  na  náš účet 107-7045070207/0100 (do poznámky napište datum oslavy) . Pokud se tak nestane, bude rezervace zrušena!
  • Dva dny předem je možné oslavu přesunout na jiný termín (do dvou měsíců) bez propadnutí zálohy, později pak záloha náleží herničce na pokrytí výdajů s přípravou. 
  • Pokud máte rezervovanou celou herničku a nedorazíte do jedné hodiny od začátku pronájmu (nebude-li dohodnuto jinak), bude rezervace zrušena bez nároku na vrácení zálohy a hernička se otevře pro veřejnost.
  • Pro informace, rezervace a domluvení detailů volejte Martinu na tel: 773898855 (po-pá 10.00-18.00) nebo pište na mail   info@hernickalumpik.cz