Pár slov o dětské herničce Lumpík v Nuslích

Chcete si chvilku oddychnout a v klidu si vychutnat šálek dobré kávy, pochutnat si na zákusku a přitom sledovat jak si vaše děti spokojeně hrají?

Vytvořili jsme pro vás místo, kde budete mít čas nabrat síly, přečíst si třeba časopis nebo využít naší wifi. Zatímco vy budete relaxovat, vaše děti si v našem dětském koutku určitě najdou spoustu zábavy.  Pokud se vám nebude chtít jen tak sedět a pozorovat, můžete si společně s dětmi zaskákat na trampolíně, zaplavat v kuličkách, změřit, jestli jste rychlejší vy nebo váš mrňousek na mašince Tomáš nebo třeba společně vařit v domečku. Když vás lumpačení omrzí nebo máte náladu na klidnější zábavu, půjčte si třeba Člověče nezlob se, Příšerky ze skříně, Boogel nebo některou z našich dalších her, které pro vás v herničce máme připravené. Hernička je vybavená pro děti, které ještě nechodí do školy.

Aby byl váš pobyt u nás v dětském koutku bezstarostný, máme připravené i svačinky, polévky a teplá jídla pro vás i vaše děti. Každý den u nás najdete nějaké mňamky, které potěší oko i pusu. Samozřejmostí pro nejmenší hosty jsou ovocné přesnídávky, dětské výživy a nechybí ani jogurty. Do herničky není dovoleno vnášet vlastní jídlo a nápoje.

Mimo hraní v dětském koutku vám můžeme nabídnout i řadu kurzů pro děti. Lekce probíhají ráno od 9:00. Přes zimu můžete dorazit na naše občasná divadýlka pro nejmenší nebo tématické akce. Nejen pro maminky můžeme nabídnout anglické konverzace. Sledujte náš kalendář, ať vám nic neuteče. :)

Naše hernička je také velice oblíbené místo pro uspořádání narozeninových oslav a setkání přátel. Prostory jsou klimatizované a tak i v parných dnech je u nás příjemně. 

Pokud se k nám budete vracet a přivedete i své kamarády, budeme moc rádi. A když vám u nás bude něco chybět? Dejte nám vědět, vítáme každý nový nápad.

Jsme tu pro vás a těšíme se na vás!

Tým herničky Lumpík