Dětská hernička Lumpík s kavárnou v Nuslích

Chcete si chvilku oddychnout a v klidu si vychutnat šálek dobré kávy, pochutnat si na zákusku a přitom sledovat jak si vaše děti spokojeně hrají?

Vytvořili jsme pro vás místo, kde budete mít čas nabrat síly, přečíst si třeba časopis nebo využít naší wifi. Zatímco vy budete relaxovat, vaše děti si v našem dětském koutku určitě najdou spoustu zábavy.  Pokud se vám nebude chtít jen tak sedět a pozorovat, můžete si společně s dětmi zaskákat na trampolíně, zaplavat v kuličkách, změřit, jestli jste rychlejší vy nebo váš mrňousek na mašince Tomáš nebo třeba společně vařit v domečku. Když vás lumpačení omrzí nebo máte náladu na klidnější zábavu, půjčte si třeba Člověče nezlob se, Příšerky ze skříně, Boogel nebo některou z našich dalších her, které pro vás v herničce máme připravené. Hernička je určená pro děti, které ještě nechodí do školy.

Aby byl váš pobyt u nás v dětské herně bezstarostný, máme připravené i svačinky, polévky a teplá jídla pro vás i vaše děti. Každý den u nás najdete nějaké mňamky, které potěší oko i pusu.  Respektujte prosím, že do Lumpíka není dovoleno vnášet vlastní jídlo a nápoje.

Mimo hraní v dětském koutku vám můžeme nabídnout i řadu kurzů pro děti. Lekce probíhají ráno od 9:00, ještě před otevřením herny pro veřejnost. Přes zimu můžete dorazit na naše občasná divadýlka pro nejmenší nebo tématické akce. Nejen pro maminky můžeme nabídnout anglické konverzace. Sledujte náš kalendář, ať vám nic neuteče. :)

Naše hernička je také velice oblíbené místo pro uspořádání narozeninových oslav a setkání přátel. Nabízíme i pronájem celého dětského koutku s kavárnou a tak vás nikdo cizí nebude rušit. Prostory herny jsou klimatizované a tak i v parných dnech je u nás příjemně. 

Do naší kavárny s herničkou můžete samozřejmě přijít i bez dětí. Ať už čekáte až jim skončí kroužek nebo máte chuť na dobrou kávu, jste vítáni!!

Pokud se k nám budete vracet a přivedete i své kamarády, budeme moc rádi. A když vám u nás bude něco chybět? Dejte nám vědět, vítáme každý nový nápad.

Jsme tu pro vás a těšíme se na vás!

Tým herničky Lumpík


 

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---prvky na webu---

Kontaktujte nás

Hernička Lumpík

Křesomyslova 17C
140 00 Praha 4 - Nusle

E: info@hernickalumpik.cz

T: 731 464 889 - hernička
T: 773 898 855 - info narozeniny, akce

Facebook

Kontaktuje nás

.

.

.

.

.